Jdi na obsah Jdi na menu
 

SLEDUJTE ZÁLOŽKU ZÁPASY / pravidelně aktualizováno ! 

________________________________________________________________________

ZL: SKK - Bohnice / sobota 22.1. / 13.00 hod

Adresa: UMT Vltavín / sraz 12.15 hod

Nominace: Míša, Kůča, Fíla, Kuba, Jony, Kachi, Maty, Bary, Radan, Sam

_______________________________________________________________________

ZL: SKK - AFK Milovice / neděle 23.1. / 9.30 hod

Adresa: UMT Nehvizdy / sraz 9.00 hod 

Nominace: Míša, Kůča, Fíla, Kuba, Jony, Kachi, Maty, Čapas, Honza, Tadeáš

_______________________________________________________________________

PU: SK Slavia Praha dívky - SKK / středa 26.1. / 16.00 hod

Adresa: UMT, Hornoměcholupská 300, Horní Měcholupy - Praha 15 / sraz 15.45

Nominace 5+1: Míša, Kůča, Fíla, Kuba, Kachi, Jony, Maty, Bary

_______________________________________________________________________

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Sobota 29.1.2022 - Pátek 4.2.

JARNÍ PRÁZDNINY

Sobota 5.2.2022 - Neděle 13.2.

_______________________________________________________________________

ZL: SKK - Nehvizdy 2009 / pondělí 14.2. / 17.00 hod 

Adresa: UMT Nehvizdy / sraz 16.30 hod 

Nominace: upřesníme

_______________________________________________________________________

ZL: SKK - Nehvizdy 2011 / pátek 18.2. / 17.00 hod 

Adresa: UMT Nehvizdy / sraz 16.30 hod 

Nominace: upřesníme

_______________________________________________________________________

ZL: SKK - Tuklaty / neděle 20.2. / 9.30 hod 

Adresa: UMT Nehvizdy / sraz 9.00 hod 

Nominace: upřesníme

_______________________________________________________________________

ZL: SKK - Zeleneč / neděle 27.2. / 9.30 hod 

Adresa: UMT Nehvizdy / sraz 9.00 hod 

Nominace: upřesníme

_______________________________________________________________________

ZL: SKK - Šestajovice / pátek 4.3. / 17.00 hod 

Adresa: UMT Nehvizdy / sraz 16.30 hod 

Nominace: upřesníme

_______________________________________________________________________

ZL: SKK - Union Čelákovice / neděle 6.3. / 9.30 hod 

Adresa: UMT Nehvizdy / sraz 9.00 hod 

Nominace: upřesníme

_______________________________________________________________________